ADC Blackfire Hracia súprava 3 v 1 Frozen

ADC Blackfire Hracia súprava 3 v 1 Frozen

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detské stany
Dodavateľ:ADC Blackfire
Cena:55.49 €

Pestrofarebná detská súprava na hranie s motívom Ľadového kráľovstvo od Disney. Krásna súprava, ktorá poskytuje skvelú zábavu pre všetkých chlapcov a dievčatá. Obsahuje dva stany rôzneho tvaru, ktoré sú spojené tunelom, ktorým môžu deti preliezať. Deti zbožňujú domčeky, skrýše a hru na schovávačku a v tomto stane si užijú veľa zábavy a zábavy a to nielen so svojimi kamarátmi ale aj s rodičmi, ktorým tak môžu ukázať ich vlastný svet. Stan je určený do detskej izbičky, herne alebo detského kútika.


 • John Preliezadlo Trollovia - 130cm
  John Preliezadlo Trollovia - 130cm

  Detský látkový tunel pre malých fanúšikov aminovaného filmu Trolls. Je určený na preliezanie a hranie ako na záhrade tak doma v izbičke. Priemer preliezadla je 45 cm, dĺžka 130 cm. Tunel je vyrobený z..

  10.87 €
 • iPlay Stan pirátsky
  iPlay Stan pirátsky

  Farebný ľahko skladný stan s motívom pirátov pre vaše aktívne deti. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy. Veľmi..

  14.68 €
 • Pupill Dievčenské šatka s motýľmi a kvetinami Water - bielo-ružový
  Pupill Dievčenské šatka s motýľmi a kvetinami Water - bielo-ružový

  Praktický šatka s potlačou očarí každú malú princeznú. Je vyrobený z príjemného priedušného materiálu. V zadnej časti možnosť regulácie. Šatka ochráni hlavičku pred ostrými slnečnými lúčmi...

  2.87 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt