Albatros Červená čiapočka

Albatros Červená čiapočka

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detské knihy
Dodavateľ:Albatros
Cena:10.7 €

Kto by nepoznal príbeh o Červenej čiapočke, ktorá sa vydá k svojej babičke, aby jej popriala k narodeninám. Čiapočka však netuší, aké nebezpečenstvo na ňu po ceste striehne. Ako to všetko dopadne - zvíťazí dobro nad zlom? Zamilujte si zas a znovu klasický príbeh, tentoraz v priestorovom prevedení slávneho českého výtvarníka Vojtecha Kubašta, na ktorého knihách vyrastali generácie detí v Českej aj Slovenskej republike.


 • Albatros Kocúr v čižmách
  Albatros Kocúr v čižmách

  Bol raz jeden kocúr a ten mal poriadne topánky, slušivý oblek a hlavne pekne za ušami! Bol raz jeden chudobný mlynársky synček, ktorý toho podivného kocúra zdedil a ... ako to bolo ďalej ...? Obľúbená..

  10.7 €
 • Albatros Malý princ - Malá obrazová kniha
  Albatros Malý princ - Malá obrazová kniha

  Malý princ bol napísaný a vydaný za vojny, jeho autor Antoine de Saint-Exupéry (1900-1944) bol letec a spisovateľ známy aj svojou tvorbou pre dospelých (romány Nočný let, Vojnový pilot, Citadela a i.). Kniha..

  24.78 €
 • Egmont Ľadové kráľovstvo - Veľká kniha puzzle
  Egmont Ľadové kráľovstvo - Veľká kniha puzzle

  Vstup do zamrznutého sveta a zaži báječné dobrodružstvo s Elsou, Annou, Kristoffom, Olafom a Svenom! Na každej stránke ťa čaká krátky text z obľúbeného príbehu Ľadové kráľovstvo a k tomu úžasný..

  12.56 €
 • Vtech Vtech Moja prvá spievankova knižka (česky)
  Vtech Vtech Moja prvá spievankova knižka (česky)

  Knižka obsahuje štyri známe detské pesničky. Jednoduchým otáčaním stránok si dieťa ľahko vyberá, pre neho, tú najzaujímavejšiu melódiu a pesničku...

  23.49 €
 • Jota Lenivý rodič
  Jota Lenivý rodič

  Leňošením a nečinnosťou k lepšiemu rodičovstvu Zaručený návod, ako byť pohodovým rodičom Tiež máte pocit, že ste sa stali otrokmi svojich detí? Z prehnane zanieteného rodičovstva však vedie cesta von...

  9.96 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt