Albatros Anička BOX 1-9

Albatros Anička BOX 1-9

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detské knihy
Dodavateľ:Albatros
Cena:52.19 €

Tentoraz Malý princ vychádza v luxusnej úprave s 3D pohyblivými ilustráciami a príbeh sa stáva krásnym a luxusným darčekom pre všetkých priaznivcov Antoine de Saint-Exupéryho a malého chlapca so zlatistými vlasmi menom Malý princ.


 • Grada Tradičná česká zima - Sviatky, zvyky, obyčaje
  Grada Tradičná česká zima - Sviatky, zvyky, obyčaje

  Radi by ste deťom rozprávali o českých tradíciách? V tejto knihe vám priblížime nielen tie najznámejšie sviatky, zvyky a obyčaje, ale aj tu nájdete známa ľudová riekanky, porekadlá, pranostiky i..

  11.07 €
 • Mladá fronta Zvieracia nemocnica - Stratené žriebätko
  Mladá fronta Zvieracia nemocnica - Stratené žriebätko

  Márinka má veľký sen. Túži sa stať zverolekárkou. V oteckovej ordinácii je nepostrádateľnou pomocníčkou už teraz. Dáva piť zvieratkám z fľaše, prikladá im obväzy a meria teplotu. Tentoraz má namále..

  7.74 €
 • Brána Rozprávky a hrátky
  Brána Rozprávky a hrátky

  Kniha veselých rozprávok, vtipných rébusov a hádaniek je zábavou ako pre deti, tak pre ich rodičov, opatrovateľov a vôbec čitateľov, ktorí chcú vtipom poštekliť svoje mozgové závity. Knihu rozprávky a..

  8.85 €
 • Brána Elvíra, strašidlo z kontajnera
  Brána Elvíra, strašidlo z kontajnera

  Rozprávanie o vzdelanom pražskom strašidle Elvire, ktoré býva v zabudnutom kontajneri v Nádražnej ulici v Prahe a pri poznávaní mesta a hľadaní nových kamarátov zažíva mnohé dobrodružstvá...

  10.7 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt