Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:14.99 €

Interaktívna kniha zo série Kúzelné čítanie sa stane zábavným sprievodca pre vašich predškolákov. Deti sa naučia poznávať čísla, písmená, farby, tvary. Pomocou jednoduchých hier a kvízov si získané znalosti môžu samy precvičovať. Vhodné pre deti od 3 rokov. Pomocou jednoduchých hier a kvízov si získané znalosti môžu sami precvičovať. Kniha vznikla v spolupráci s detskou psychologičkou. Kniha je nahovorená Dominikou Zeleníkovou. Kniha obsahuje viac ako 1000 zvukov a textov. Kniha funguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi. Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie. POZOR! Tento produkt neobsahuje elektronickú ceruzku ALBI.


 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Rozprávky na dobrú noc SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Rozprávky na dobrú noc SK

  Interaktívne rozprávky pre deti. Započúvajte sa do krásnych rozprávok v podaní Zuzany Kronerovej a Borisa Farkaša. Kniha obsahuje osem rozprávok: Zla­tovláska, Popoluška, Tri zlaté vlasy deda Vševeda,..

  14.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Slovenská republika SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Slovenská republika SK

  V knihe Slovensko sa deti zábavnou formou dozvedia množstvo informácii o mestách, krajoch, pohoriach a vodstve. Zoznámia sa s našim priemyslom, poľnohospodárstvom, pamiatkami a významnými..

  14.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Anglický obr. Slovník SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Anglický obr. Slovník SK

  Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Obrázkový slovník obsahuje základné slovíčka s obrázkami a jednoduché vety. Slovník je rozdelený na 11 tematických kapitol, ktoré obsahujú vyše..

  19.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Atlas sveta SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Atlas sveta SK

  Objavte krásy našej planéty! Zoznámte sa so všetkými kontinentami a oceánmi sveta. Zistite, ako sa všetky štáty a ich hlavné mestá volajú a aké zaujímavosti môžete v jednotlivých štátoch obdivovať...

  14.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK

  Ponorte sa do sveta zvierat! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kniha vás tematicky prevedie ôsmymi rôznymi prostrediami..

  14.99 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt