Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Rozprávky na dobrú noc SK

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Rozprávky na dobrú noc SK

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:14.99 €

Interaktívne rozprávky pre deti. Započúvajte sa do krásnych rozprávok v podaní Zuzany Kronerovej a Borisa Farkaša. Kniha obsahuje osem rozprávok: Zla­tovláska, Popoluška, Tri zlaté vlasy deda Vševeda, Vták Ohnivák a líška Ryška, Princ Bajaja, Jabloňová panna, O hlúpom Janovi a Múdra Manka. Je doplnená o zábavné kvízy, ktoré deti určite nadchnú a pobavia. Knihu nahovorili Zuzana Kronerová a Boris Farkaš. Autorkou ilustrácií je Ladislava Pechová. Celková dĺžka rozprávok: 144 minút.


 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Anglický obr. Slovník SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Anglický obr. Slovník SK

  Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Obrázkový slovník obsahuje základné slovíčka s obrázkami a jednoduché vety. Slovník je rozdelený na 11 tematických kapitol, ktoré obsahujú vyše..

  19.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Svet zvierat SK

  Ponorte sa do sveta zvierat! Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kniha vás tematicky prevedie ôsmymi rôznymi prostrediami..

  14.99 €
 • Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé písmená
  Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé písmená

  Kniha Moje prvé písmená zoznámi deti so všetkými písmenkami obsiahnutými v českej abecede. Deti zistia, čo sú to slabiky a môžu si vyskúšať slabikovať jednotlivé slová. Slabikovánie im uľahčí..

  13.29 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt