Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka Hravá angl. SK

Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka Hravá angl. SK

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Albi
Cena:54.99 €

Súprava elektronickej ALBI ceruzky a interaktívnej učebnice angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh. Vďaka tejto technológii ceruzka dokáže prečítať text, ktorý je vytlačený v knihe, ale aj ten, ktorý je pod ikonami či obrázkami. Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj pre staršie deti, no bezpochyby zaujme tiež dospelých. Záleží len na tom, akú knihu si práve vyberiete. Vďaka špeciálnej technológii môžu knihy naplno využívať aj deti v predškolskom veku, ktoré ešte nevedia čítať. Sami si tak môžu „prečítať“ rozprávku alebo sa hravou formou naučiť poznávať farby, číslice, písmená či najrôznejšie tvary. Všetky tieto zručnosti si potom trénujú v zábavných edukačných hrách, ktoré sú tiež súčasťou kníh. Staršie deti a dospelých určite zaujme interaktívny atlas sveta či zvierat alebo kniha.


 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravá angličtina
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravá angličtina

  Interaktívna učebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahuje viac ako 2200 zvukov a textov. Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či..

  14.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka Svet zvierat SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka Svet zvierat SK

  Súprava ALBI ceruzky a encyklopédie zvierat. Zoznámte sa so zvieratami zo všetkých kútov sveta a zistite aké zvuky vydávajú, čím sa živia alebo čím sú jedinečné. Kúzelné čítanie je unikátny..

  54.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka Hravé učenie SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE ceruzka Hravé učenie SK

  Súprava ALBI ceruzky a knihy Hravé učenie. Farebný sprievodca pre predškolákov, ktorý deti naučí spoznávať farby, číslice, písmená a tvary. Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý..

  54.99 €
 • Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK
  Albi KÚZELNÉ ČÍTANIE Kniha Hravé učenie SK

  Interaktívna kniha zo série Kúzelné čítanie sa stane zábavným sprievodca pre vašich predškolákov. Deti sa naučia poznávať čísla, písmená, farby, tvary. Pomocou jednoduchých hier a kvízov si získané..

  14.99 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt