Alecto Digitálna pestúnka DBX-88 ECO

Alecto Digitálna pestúnka DBX-88 ECO

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Alecto
Cena:64.33 €

Tento model patrí medzi najpredávanejšie a najlepšie hodnotené detské pestúnky v Holandsku. Ak sa pre neho tiež rozhodnete, získate tak záruku bezpečnosti, kvality a dokonalého prenosu zvuku. DECT digitálny príjem zaisťuje vysoko kvalitný prenos zvuku, ktorý je 100% bez rušenia. Vďaka ECO režime (s 5 úrovňami) je táto opatrovateľka tiež veľmi energeticky úsporná. V pohotovostnom režime vydrží približne 24 hodín. Ďalšou funkciou, ktorú oceníte, je obojsmerný zvukový systém. Svoje dieťatko teda nielen počujete, ale aj k nemu môžete prihovárať. Oproti predchádzajúcemu modelu je táto opatrovateľka doplnená o jasný LCD displej, ktorý zobrazuje teplotu v miestnosti, kde sa dieťatko nachádza. Na príliš vysoké alebo nízke teploty (rozmedzie možno nastaviť) rodičia upozorní alarm. Ďalšou novinkou je možnosť prehrávania upokojujúcich uspávaniek (5 melódií) a zopnutie nočného osvetlenia, ktoré možno zapnúť a vypnúť na diaľku. nastaviteľný výkon pohodlné nabíjanie indikácia vybitej batérie a toho, že sa rodičia nachádzajú mimo dosahu signálu voliteľný jazyk displeja digitálne nastavenie hlasitosti (5 úrovní a úplné vypnutie zvuku) nastavenie citlivosti mikrofónu (5 úrovní) vizuálna indikácia hluku pomocou LED svetla dosah až 300 metrov vonku, 50 metrov vo vnútri dodáva sa s nabíjacou batériou (pre rodičovskú jednotku) a nabíjacou stanicou (2 eco friendly nabíjacie adaptéry, 3 m dlhý kábel)


 • Vtech BM2200 detská pestúnka s projektorom
  Vtech BM2200 detská pestúnka s projektorom

  Detská opatrovateľka s prehľadným displejom S integrovaným svetelným projektorom NEMO Izbovým teplomerom, skvelou kvalitou zvuku S výdržou batérie až 14 hodín monitorovacieho času S vibračným..

  69.05 €
 • Vtech Detská digitálna pestúnka BM2300 - Sova
  Vtech Detská digitálna pestúnka BM2300 - Sova

  VTECH BM2300 je detská digitálna pestúnka v tvare sovy s prehľadným displejom, izbovým teplomerom, skvelou kvalitou zvuku, výdržou batérie až 14 hodín monitorovacieho času, vibračným upozornením, dosahom..

  58.45 €
 • Vtech Detská video pestúnka BM4200 - Medveď
  Vtech Detská video pestúnka BM4200 - Medveď

  VTECH BM4200 je detská video pestúnka v tvare medveďa s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300 m...

  147.1 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt