Alltoys MyStyle - Steampunk šperky

Alltoys MyStyle - Steampunk šperky

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Alltoys
Cena:13.76 €

Získajte cool vzhľad s MyStyle steampunkové sadou. Vytvor si moderné šperky podľa svojho štýlu! Tvorte náhrdelníky, náramky, a náušnice pomocou príveskov ako sú anjelské krídla, klíčky, ozubené kolieska, matice. Sada obsahuje všetko, čo potrebuješ, aby si vytvorila osem úžasných šperkov. Obsahuje: podložka (dve veľkosti v striebornej a bronzovej farbe), matička (dve veľkosti v striebornej a bronzovej farbe), koliesko strieborné (2 veľkosti), koliesko bronzovej (2 veľkosti), prívesok kľúčik (strieborný a bronzový), prívesok anjelské krídlo ( strieborný a bronzový), jemná stuha (fialová a slivková), hrubšie stuha (ružová a tyrkysová), háčiky na náušnice, retiazka v striebornej farbe, retiazka v bronzovej farbe, krúžky, ružový drôtik PVA, lepidlo, bižutérne klieštiky a ružový úložný box.


 • Wooky Kone - Návrhárske portfólio veľké
  Wooky Kone - Návrhárske portfólio veľké

  Navrhuj módne oblečenie a doplnky pre kone. Obsahuje: 28 strán so šablónami na dokreslenie, 4 hárky šablón, 100 rôznych samolepiek a farebný návod...

  7.24 €
 • Play-Doh Dekoračné štúdio DohVinci
  Play-Doh Dekoračné štúdio DohVinci

  Vaša tvorivosť bude v strede pozornosti sa Spotlight Spin Štúdiom! DohVinci v úplne novej dimenzii s týmto jedinečným dizajnom a otočným tanierom, ktorý sa sám pohybuje pomocou elektronického motorkom. Keď..

  32.33 €
 • Alltoys MyStyle - Beach style šperky
  Alltoys MyStyle - Beach style šperky

  Získajte cool vzhľad s MyStyle sadou. Vytvor si moderné šperky pomocou povrázkov a korálku a mušlí! Sada obsahuje všetko, čo potrebuješ, aby si vytvorila 12 úžasných doplnkov. Obsah: 10,5m x 1,5mm..

  14.69 €
 • Alltoys MyStyle - hashtag náramok
  Alltoys MyStyle - hashtag náramok

  Buď kreatívny! A vytvor si hashtag farebné náramky pre seba a svojich kamarátov! Vďaka tejto sade sa naučíš pomocou uzlíkov a povrázkov tvoriť cool náramky, ktorými potom môžeš potešiť svojich..

  11.69 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt