Babymoov Baby kamera 0% emission

Babymoov Baby kamera 0% emission

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Babymoov
Cena:239.9 €

Babymoov Baby kamera 0% emission pre možnosť stráženia a sledovania dieťaťa prostredníctvom chytrého telefónu. Prostredníctvom WIFI máte neobmedzený dosah. Prvá detská video pestúnka s nulovými emisiami z elektromagnetických vĺn v detskej izbičke. Použitá technológia CPL - širokopásmový dátový prenos cez elektrické vedenie. Signál z baby kamery ide cez elektrické vedenie do WIFI routeru a odtiaľ potom po WIFI sieti do chytrého telefónu alebo tabletu. Inovatívna technológia, neobmedzená dosahom (dosah závisí na dosahu Vašej domácej WIFI siete). Ľahké a jednoduché zapojenie a sprevádzkovanie. Fungovanie cez komplexnú, intuitívnu a interaktívnu aplikáciu na Vašom telefónu alebo tabletu, ktorá je zdarma na stiahnutie z Apple obchodu alebo Play obchodu. Obojsmerná, umožňuje hovoriť na dieťa. Možnosť nahrávania videa a uloženie zachytených fotografií. Viacfarebné nočné osvetlenie s nastavením jasu. Teplotný snímač, stráži teplotu u dieťaťa. Pohybový senzor, aktivuje sa pohybom dieťaťa. Prehráva uložené uspávanky alebo prehráva hudbu z Vášho telefónu či tabletu. Umožňuje pripojiť súčasne až 3 nezávislé užívateľa. Kamera je otočná o 360 stupňov. Pre prevádzku baby kamery musíte disponovať: telefónom alebo tabletom s kompatibilným systémom IOS 6.0+, iPhone 4+, iPad 3+, iPad Air +, iPad mini +, Android 4. + WIFI pripojením k internetu s minimálnym výkonom 2 Mb elektroinštalácie jednofázového prúdu s hodinami vybavenými diferenciálnym vypínačom, poistkami a ističmi Ak nevlastníte vlastné chytrý telefón alebo tablet, je možné samostatne dokúpiť Babymoov prijímač , ktorý je vybavený predinštalovanou aplikáciou, má dotykovú obrazovku a poskytuje digitálnu kvalitu obrazu a zvuku. Ak nemáte doma alebo na cestách prístup k WIFI sieti, je možné samostatne dokúpiť WIFI USB key , ktorý prenáša dáta priamo z baby kamery wifi signálom k telefónu alebo tabletu (v tomto prípade už nie sú v izbe u dieťaťa nulové emisie). Balenie obsahuje: Baby kameru 2 CPL adaptéry Rozmer kamery s držiakom: výška 18 cm šírka 6 cm hĺbka 12 cm Baby kamera získala ocenenie: Víťaz Innovation Award 2014 Kind + Jugend (Nemecko) Parent's Pick Award 2014 (USA) Baby product Award 2015 (Holandsko)


 • Motorola MBP 140 detská opatrovateľka
  Motorola MBP 140 detská opatrovateľka

  MBP140 je digitálny audio baby monitor značky Motorola. Prenosná rodičovská jednotka poskytuje väčšie možnosti monitorovania. Použitá digitálna technológia vám dáva pokoj na duši vďaka vedomie, že..

  35.9 €
 • Motorola MBP 481 detská opatrovateľka
  Motorola MBP 481 detská opatrovateľka

  Motorola MBP481 je digitálna video pestúnka, ktorá umožňuje strážiť vaše deti či veci. Použitá digitálna technológia 2.4Ghz FHSS vám dáva pokoj na duši, keď viete, že signál je bezpečný, takže..

  86.9 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt