Brána Zababušené rozprávky

Brána Zababušené rozprávky

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detské knihy
Dodavateľ:Brána
Cena:10.7 €

Viete, čo sa stane, keď križovatku riadi večne ospalý semafór? Alebo na čo jazdí autíčko z lesa Šiškovca a kam zmizol dráčik, ktorý pred princom utiekol z rozprávky? Že neviete? Nevadí. Všetko sa dozviete, ale najprv sa musíte umyť, obliecť si pyžamo, vyčistiť zuby a zababušiť sa do periny. Potom už stačí len počúvať, práve tak ako Toník z tejto knižky. Mamička mu totiž zababušené rozprávky rozpráva večer pred spaním. Je ich sedem - na každý deň v týždni jedna ... Tak nech sa vám páči. Dobrú noc!


 • Albatros Rana pána Polpána
  Albatros Rana pána Polpána

  Každý deň ide pán Polpán von. Kam však vstúpi, na čo siahne, kde s radosťou pomôže, tam nastane pohroma. A to hneď ráno! Tento pán je totiž pekný popleta, a navyše vie všetko najlepšie. Skrátka - nuda..

  9.59 €
 • Egmont Odvážna Vaiano - Legenda - Rozprávkový román
  Egmont Odvážna Vaiano - Legenda - Rozprávkový román

  V starodávnom svete Oceánia sa dievča menom Vaiano vydáva na more, aby našla bájny ostrov. Na svojej dobrodružnej ceste stretne Mauiho a spoločne sa pokúsia nájsť srdce Te FITI a navrátiť ho tam, kam patrí...

  9.59 €
 • Albatros Päť detí a škriatok
  Albatros Päť detí a škriatok

  Antea, Jana, Robert a Cyril sa vôbec nehnevajú, že sa ich rodina presťahovala zo zadymeného Londýna na vidiek. Biely dom sa im páčil, a navyše si kúsok od neho mohli hrať v starom pieskovom lome. Dokonca im..

  10.7 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt