Buddy Toys BBT 5010 Hrací kolotoč

Buddy Toys BBT 5010 Hrací kolotoč

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Buddy Toys
Cena:33.6 €

Farebný, veselý hrací kolotoč nad postieľku s premietaním sa hodí do každej detskej izby. Vďaka melódiám dieťatko zaujme a upokojí aby sa mu pekne a pokojne spalo.   kolotoč nad postieľku so zvieratkami až 15 minút neprerušovaných upokojujúcich uspávaniek alebo zvukov prírody 4 farebné módy pre premietanie svetelných vzorov na strop detskej izby hudbu, otáčanie a projektor je možné používať samostatne batérie 3 x AA nie sú súčasťou balenia vhodné pre deti od 0 do 6 mesiacov  


 • Bright Starts Kolotoč na postieľku, 0m-5m
  Bright Starts Kolotoč na postieľku, 0m-5m

  Tento kolotoč vytvára upokojujúce prostredie pre zaspanie bábätka. Vhodné od narodenia do 5 mesiacov VLASTNOSTI VÝROBKU Pomocou systému Perfect Fit Crib Attachment ™ ľahko a bezpečne pripevníte k..

  29.42 €
 • Candide Hrací kolotoč Medvedík s kapucňou
  Candide Hrací kolotoč Medvedík s kapucňou

  Candide Hrací kolotoč'Medvedík s kapucňou' s mechanickým hracím strojčekom ukolíše Vaše dieťatko za Vás. Kolotoč stimuluje detskú fantáziu a uspí aj to najakčnejšie bábätko. Jednoduché..

  50.87 €
 • Delta Detský taburet s úložným priestorom Minnie
  Delta Detský taburet s úložným priestorom Minnie

  S týmto úžasným taburetom sa vaše deti naučia upratovať hračky. Ako mávnutím čarovného prútika nájdu hračky cestu k Minnie taburetu. Priestranný úložný priestor k skladovanie. Farebné prevedenie s..

  10.87 €
 • House of Kids Domček (stan) na hranie - farebný
  House of Kids Domček (stan) na hranie - farebný

  Všetky deti si želajú mať svoju tajnú skrýšu, svoje tajné miesto na hranie. Farebný domček (stan) je tým pravým miestom, kde si deti môžu hrať a schovávať si tajné poklady. Vhodné pre deti už od..

  24.96 €
 • House of Kids Indiánske teepee - vzorované
  House of Kids Indiánske teepee - vzorované

  Parádny indiánske teepee, ktoré by vydesilo nejedného indiána. Moderné štvorcové teepee v atraktívnom dizajne si získa vás i vaše deti na prvý pohľad. S týmto stanom deťom pripravíte v izbičke tú..

  54.51 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt