CAM Ohrádka Brevettato s dekou a hračkou, Col.219

CAM Ohrádka Brevettato s dekou a hračkou, Col.219

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:CAM
Cena:192.2 €

Oválna ohrádka Brevatteto s dobre polstrovanou podložkou a polstrovanou obrubou. Niektoré hračky na podložke hrajú, niektoré šuští a iné idú odopnúť suchým zipsom. Týmto sú v postieľke vo veľkej miere nahradené hračky, ktoré by ste dieťaťu dali so sebou na hranie. V prostredí ohrádky je umiestnený kĺb - ohrádku možno ľahko zložiť na plocho, potom zaberá iba 99x76x26cm. Obsahuje ochrannú sieť a štyri kaučuková držadlá, ktoré umožnia dieťaťu lepšie sa zdvihnúť a za ktoré možno ohrádku ľahko posunúť. Ohrádka nepotrebuje žiadnu zložitú montáž, v okamihu ju rozložíte či zložíte jednoduchou manipuláciou.


 • Puppolina Detský matrac, 120x60 cm - ECO kokos
  Puppolina Detský matrac, 120x60 cm - ECO kokos

  Kvalitný kokosový matrac je obojstranný a veľmi pohodlný. Má ortopedické a antialergické vlastnosti, zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a tým zabraňuje poteniu. Je vhodná do všetkých typov detských..

  26.33 €
 • Cosing Detský molitanový matrac Medvedík Námorník, 120x60 - zelená
  Cosing Detský molitanový matrac Medvedík Námorník, 120x60 - zelená

  Komfortný molitanový matrac do detských postieľok zaistí vašim detičkám pokojný a spokojný spánok. Molitanová výplň s optimálnou tvrdosťou odporúčaná lekárskou komorou. Roztomilý farebný poťah je..

  12.69 €
 • Puppolina Detská matrac, 120x60 cm - kokos
  Puppolina Detská matrac, 120x60 cm - kokos

  Kvalitný kokosový matrac je obojstranná a veľmi pohodlná. Má ortopedické a antialergické vlastnosti, zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a tým zabraňuje poteniu. Je vhodná do všetkých typov detských..

  18.15 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt