CAM Ohrádka Brevettato s hrazdou a hračkmai, Col.222

CAM Ohrádka Brevettato s hrazdou a hračkmai, Col.222

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:CAM
Cena:192.2 €

Oválna ohrádka Brevatteto s dobre polstrovanou podložkou a polstrovanou obrubou. Niektoré hračky na podložke hrajú, niektoré šuští a iné idú odopnúť suchým zipsom. Týmto sú v postieľke vo veľkej miere nahradené hračky, ktoré by ste dieťaťu dali so sebou na hranie. V prostredí ohrádky je umiestnený kĺb - ohrádku možno ľahko zložiť na plocho, potom zaberá iba 99x76x26cm. Obsahuje ochrannú sieť a štyri kaučuková držadlá, ktoré umožnia dieťaťu lepšie sa zdvihnúť a za ktoré možno ohrádku ľahko posunúť. Ohrádka nepotrebuje žiadnu zložitú montáž, v okamihu ju rozložíte či zložíte jednoduchou manipuláciou.


 • Senna Baby Matrac Bamboo 60x120 cm
  Senna Baby Matrac Bamboo 60x120 cm

  Optimálny komfort vďaka visko-elastickej pene, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru tela dieťaťa. Boky matraca sú spevnené pevnejšou penou, čo zabráni uviaznutiu detskej nožičky medzi postieľkou a..

  86.88 €
 • CAM Ohrádka Brevettato, Col.226
  CAM Ohrádka Brevettato, Col.226

  Obdĺžniková ohrádka Brevettato s dobre polstrovanou podložkou i obrubou. V prostredí ohrádky je umiestnený kĺb - ohrádku možno ľahko zložiť na plocho, potom zaberá iba 99x76x26cm. Obsahuje ochrannú sieť..

  184.2 €
 • Hauck Play´n Relax Square 2018 ohrádka čierna
  Hauck Play´n Relax Square 2018 ohrádka čierna

  Fisher-Price Hauck Play'n Relax Square 2018 je krásna cestovná ohrádka s bezpečnostnými poistkami proti zloženiu. Je ľahká a jednoducho skladná. Vaša ratolesť na vás uvidí vďaka sieťovaným stenám..

  105.2 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt