Candide Hrací kolotoč Lenny

Candide Hrací kolotoč Lenny

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Candide
Cena:50.87 €

Hudobný kolotoč z kolekcie Lenny značky Candide je ideálnym nástrojom pre upokojenie dieťaťa. Slúži aj pre jeho pobavenie a k stimulácii detskej fantázie. Hrajúci kolotoč sa pomaly otáča a upokojuje vaše dieťa k spánku.   Možno ľahko pripevniť na bočnicu detskej postieľky. Obsahuje mechanický hrací strojček. Súčasťou balenia je držiak na postieľku. Všetko v béžovej farbe. Uprostred kolotoča je zajačik Lenny.  


 • SKIP HOP E & M Cestovný kolotoč
  SKIP HOP E & M Cestovný kolotoč

  Cestovný kolotoč Nový kolotoč z kolekcie "EXPLORE & MORE". 3 spôsoby uchytenia: 1) sklápacie rameno možné uchytiť na cestovnú postieľku, kočík alebo autosedačku 2) klipsňu v tvare..

  36.3 €
 • Playgro Svietiace kolotoč s hudbou 3v1
  Playgro Svietiace kolotoč s hudbou 3v1

  Krásny kolotoč vhodný pre deti od narodenia rastie spoločne s vaším dieťaťom. Od narodenia možno produkt využiť ako kolotoč: Plyšoví závesnom kamaráti sa po spustení pomaly točí a stimulijí tak zrak..

  41.89 €
 • Fehn Babylove mini hrací kolotoč
  Fehn Babylove mini hrací kolotoč

  Jemný hrací kolotoč Babylove mini S roztomilými visiacimi plyšovými hračkami. Tento béžový hrací kolotoč s hračkami zaujme každé bábätko. Príjemná melódia a integrovaná hrkálka v kolotoči..

  22.4 €
 • Fehn Rainbow hrací kolotoč
  Fehn Rainbow hrací kolotoč

  Rainbow hrací kolotoč Hrací kolotoč s visiacimi plyšovými kamarátmi na uspanie každého dieťatka. Príjemná melódia a jemný pohyb kolotoča dieťatku čoskoro vykúzli tie najsladšie sny. Plyšové..

  29.8 €
 • Taf Toys Kolotoč Záhrada
  Taf Toys Kolotoč Záhrada

  Hudobný kolotoč Taf Toys ponúka kombináciu pohybu a klasických melódií (Mozart, Schuman, Vivaldi a ďalšie) v úprave pre malé deti a celkovej dĺžke 30 minút. Pozornosť dieťaťa upútajú farebné..

  36.33 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt