Candide Hrací kolotoč Mačička

Candide Hrací kolotoč Mačička

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Candide
Cena:50.87 €

Candide Hrací kolotoč'Mačička' s mechanickým hracím strojčekom ukolíše Vaše dieťatko za Vás. Kolotoč stimuluje detskú fantáziu a uspí aj tú najakčnejšiu malú princeznú. Jednoduché pripevnenie na väčšinu postieľok. Hudobný kolotoč je ideálnym nástrojom pre upokojenie dieťaťa. Slúži aj pre jeho pobavenie a k stimulácii detskej fantázie. Pomaly sa otáča a ukolíše Vaše dievčatko k spánku. Možno ľahko pripevniť na bočnicu detskej postieľky. Obsahuje mechanický hrací strojček. Súčasťou balenia je držiak na postieľku. V príjemnej ružovej dievčenskej farbičke, z kolekcie'Mačička'.


 • Candide Hrací kolotoč Malý koník - modrý
  Candide Hrací kolotoč Malý koník - modrý

  Candide Hrací kolotoč Malý koník s mechanickým hracím strojčekom ukolíše Vaše dieťatko za Vás. Kolotoč stimuluje detskú fantáziu a uspí aj to najakčnejšie bábätko. Jednoduché pripevnenie na..

  50.87 €
 • Tiny Love Hudobný kolotoč s lampičkou a projekciou na strop
  Tiny Love Hudobný kolotoč s lampičkou a projekciou na strop

  Unikátny hudobný kolotoč 3v1 môže sprevádzať vaše dieťa od narodenia až do predškolského veku. Súčasťou kolotoča je odnímateľný hudobný box a projektor, ktorý premieta na strop pohybujúce sa..

  81.78 €
 • Tiny Love Hudobný kolotoč SWEET ISLAND DREAMS
  Tiny Love Hudobný kolotoč SWEET ISLAND DREAMS

  Krásny, farebný kolotoč nad postieľku. Kolotoč sa otáča a hrá 4 melódie s možnosťou nastavenia hlasitosti, 2 klasické a 2 zvuky prírody, každá hrá 20 min. Obsahuje aj príjemné nočné svetlo. Možnosť..

  72.69 €
 • Tiny Love Hudobný kolotoč Na Statku
  Tiny Love Hudobný kolotoč Na Statku

  Krásny, farebný kolotoč nad postieľku. Kolotoč sa otáča a hrá 4 melódie s možnosťou nastavenia hlasitosti, 2 klasické a 2 zvuky prírody, každá hrá 20 min. Obsahuje aj príjemné nočné svetlo. Kolotoč..

  68.69 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt