Delta Organizér na hračky Frozen 4131-0

Delta Organizér na hračky Frozen 4131-0

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Delta
Cena:39.96 €

Krásny organizér na hračky Frozen. Drevené boky komody sú maľované. Organizér obsahuje 6 plátených boxov rôznych veľkostí. Detský nábytok je možné využiť od narodenia na rôzne potreby pre bábätko až po ukladanie hračiek. Je dobre dostupný deťom tak, že si samy môžu ukladať svoje veci.


 • House of Kids Domček (stan) na hranie - farebný
  House of Kids Domček (stan) na hranie - farebný

  Všetky deti si želajú mať svoju tajnú skrýšu, svoje tajné miesto na hranie. Farebný domček (stan) je tým pravým miestom, kde si deti môžu hrať a schovávať si tajné poklady. Vhodné pre deti už od..

  24.96 €
 • House of Kids Indiánske teepee - vzorované
  House of Kids Indiánske teepee - vzorované

  Parádny indiánske teepee, ktoré by vydesilo nejedného indiána. Moderné štvorcové teepee v atraktívnom dizajne si získa vás i vaše deti na prvý pohľad. S týmto stanom deťom pripravíte v izbičke tú..

  54.51 €
 • BulliBag Sedací kruh 90 cm, smajlík
  BulliBag Sedací kruh 90 cm, smajlík

  Sedací vak v tvare kruhu značky Bullibag vo vysoko kvalitnom spracovaní je vyrobený z tých najlepších materiálov. Povlak s dvojito prešívaných okrajom zaistí dokonalú pevnosť, použitý materiál..

  38.07 €
 • BulliBag Sedací vak - modrý, 145x100 cm
  BulliBag Sedací vak - modrý, 145x100 cm

  Skvelý sedací vak Bullibar je ideálny nielen do detskej izbičky, ale aj do domu, bytu, na balkón aj k bazénu. Perfektné poslúži na oddych a relaxáciu po náročnom dni. Sedací vak je vyrobený z odolného 100%..

  43.6 €
 • G-mini Elektronické lehátko Abel, Elegance
  G-mini Elektronické lehátko Abel, Elegance

  Elektronické lehátko Abel možno použiť ako klasickú kolísku, alebo môžete nechať svoje dieťatko ukolísať pomocou hojdacej funkcie za zvuku melódie (ležadlo ponúka 8 rôznych melódií). Môžete si..

  72.7 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt