Djeco Výtvarná súprava fólie Draci

Djeco Výtvarná súprava fólie Draci

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Djeco
Cena:10.55 €

Prekrásne obrázky, ktoré deti efektne dozdobia farebnými fóliami. Súprava obsahuje 4 predlohy na tvrdenom kartóne, 15 farebných metalických fólií, špachtľu a ilustrovaný návod krok po kroku. Deti podľa návodu alebo vlastnej fantázie odlepujú očíslované plochy na obrázku a na odlepené miesta pritlačia fóliu, ktorá na nich priľne. Pre presnú prácu používajú špachtličku v tvare zeleného lístka. Obrázky získajú efektné metalické odlesky, je možné ich potom zarámovať a vytvoriť tak krásnu dekoráciu do izby.


 • Djeco Trblietavé Kvetinové dievčatá
  Djeco Trblietavé Kvetinové dievčatá

  Efektná výtvarná súprava s trblietkami, ktorými deti dotvoria krásne obrázky. Súprava obsahuje 4 predlohy s obrázkami, 6 túb s trblietkami, špachtličku na odstránenie podlepených častí papiera, štetec..

  13.29 €
 • Djeco Prešívacie obrázky Elegantný karnevalové masky
  Djeco Prešívacie obrázky Elegantný karnevalové masky

  Originálna súprava s prešívacími obrázkami v prekrásnom dizajne francúzskych ilustrátorov. Tri kartónové obrázky s motívom zvieratiek v karnevalových maskách, ktoré deti dotvoria našitím bavlniek a..

  14.08 €
 • Djeco Výtvarná súprava Pirátska banda
  Djeco Výtvarná súprava Pirátska banda

  Výtvarná súprava s fixkami pre chlapca. Súprava obsahuje 4 predlohy na tvrdom kartóne, ktoré deti domaľujú podľa čísel, 8 profesionálnych fixiek so štetcom z jednej strany pre väčšie plochy, a s ostrým..

  15.65 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt