Egmont A zase tá Peppa!

Egmont A zase tá Peppa!

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detské knihy
Dodavateľ:Egmont
Cena:11.07 €

Prasiatko Peppa za vami prichádza s ďalšou knihou príbehov a zábavy. Dozviete sa, ako Peppa s kamarátmi hľadala pirátsky poklad, čo sa stalo pri záchrane nezbednej korytnačky a o čom bola rozprávka na dobrú noc pre bračeka Tomíka. Ale to nie je všetko! Môžete sa tiež zoznámiť s Peppininou rodinou, vyriešiť rôzne hádanky, naučiť sa pár cirkusových trikov, zahrať si stolnú hru a vyrobiť vlastnú dinosauriu záložku. Prajeme vám príjemnú zábavu!


 • Albatros Rana pána Polpána
  Albatros Rana pána Polpána

  Každý deň ide pán Polpán von. Kam však vstúpi, na čo siahne, kde s radosťou pomôže, tam nastane pohroma. A to hneď ráno! Tento pán je totiž pekný popleta, a navyše vie všetko najlepšie. Skrátka - nuda..

  9.59 €
 • Egmont Odvážna Vaiano - Legenda - Rozprávkový román
  Egmont Odvážna Vaiano - Legenda - Rozprávkový román

  V starodávnom svete Oceánia sa dievča menom Vaiano vydáva na more, aby našla bájny ostrov. Na svojej dobrodružnej ceste stretne Mauiho a spoločne sa pokúsia nájsť srdce Te FITI a navrátiť ho tam, kam patrí...

  9.59 €
 • Albatros Päť detí a škriatok
  Albatros Päť detí a škriatok

  Antea, Jana, Robert a Cyril sa vôbec nehnevajú, že sa ich rodina presťahovala zo zadymeného Londýna na vidiek. Biely dom sa im páčil, a navyše si kúsok od neho mohli hrať v starom pieskovom lome. Dokonca im..

  10.7 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt