Fehn Rainbow hrací kolotoč

Fehn Rainbow hrací kolotoč

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Fehn
Cena:29.8 €

Rainbow hrací kolotoč Hrací kolotoč s visiacimi plyšovými kamarátmi na uspanie každého dieťatka. Príjemná melódia a jemný pohyb kolotoča dieťatku čoskoro vykúzli tie najsladšie sny. Plyšové časti možno vyprať v práčke pri 30 ° C. Univerzálny, pre dievčatko aj pre chlapca. Rozmery a hmotnosť balenia: 33 × 33 × 12, 0,9 kg


 • Taf Toys Kolotoč Záhrada
  Taf Toys Kolotoč Záhrada

  Hudobný kolotoč Taf Toys ponúka kombináciu pohybu a klasických melódií (Mozart, Schuman, Vivaldi a ďalšie) v úprave pre malé deti a celkovej dĺžke 30 minút. Pozornosť dieťaťa upútajú farebné..

  36.33 €
 • Candide Hrací kolotoč Mačička
  Candide Hrací kolotoč Mačička

  Candide Hrací kolotoč'Mačička' s mechanickým hracím strojčekom ukolíše Vaše dieťatko za Vás. Kolotoč stimuluje detskú fantáziu a uspí aj tú najakčnejšiu malú princeznú. Jednoduché..

  50.87 €
 • Candide Hrací kolotoč Malý koník - modrý
  Candide Hrací kolotoč Malý koník - modrý

  Candide Hrací kolotoč Malý koník s mechanickým hracím strojčekom ukolíše Vaše dieťatko za Vás. Kolotoč stimuluje detskú fantáziu a uspí aj to najakčnejšie bábätko. Jednoduché pripevnenie na..

  50.87 €
 • Tiny Love Hudobný kolotoč s lampičkou a projekciou na strop
  Tiny Love Hudobný kolotoč s lampičkou a projekciou na strop

  Unikátny hudobný kolotoč 3v1 môže sprevádzať vaše dieťa od narodenia až do predškolského veku. Súčasťou kolotoča je odnímateľný hudobný box a projektor, ktorý premieta na strop pohybujúce sa..

  81.78 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt