Fisher Price Hrací dečka autíčko 3v1

Fisher Price Hrací dečka autíčko 3v1

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Fisher Price
Cena:82.6 €

Edukačný podložka slúži dieťaťu od narodenia až po prvé krôčiky. Kedy dieťa leží na chrbte, bude sa hrať so zavesenými hračkami, ktoré stimulujú zmysly a svieti. Volant robí zvuky. Hračky vydávajú rôzne zvuky! Keď dieťa leží na brušku, stačí znížiť volant, aby ho mohol sprevádzkovať a počúvať zvuky. Keď dieťa vie sedieť, nastavenie madlá na uhol 45 stupňov dovolí urobiť palubnú dosku ako v aute. Podložka umožňuje zábavu na chrbte, brušku a v sede. Použitie klaksónu zapne na 30 minút hudbu, svetla a zvuky. Podložka je vybavená 8 odnímateľným hračkami: klepkajúce krúžky v tvare kľúčov, vtipného hrocha, zvukovú mäkučkou kocku na hranie, leva-hrkálka, hryzátko v tvare tukana, difuzér v tvare skunka (s vôňou vanilky) a svietiace zvukový volant (so zrkadielkom vo vnútri) - hračka vyvíja motorické schopností, farby, zvuky a svetielka stimulujú zmysly a lákajú e cvičenia. Podložku môžete prať v práčke. Hračka je vhodná od narodenia.


 • Taf Toys Hracia deka s hrazdou More
  Taf Toys Hracia deka s hrazdou More

  Priestranná polstrovaná deka s motívmi života na mori je ľahká a ľahko prenosná. Zavesené hračky (cinkajúca veľryba, lodička s hryzátkom, hrkajúci králiček a veľké bezpečné zrkadlo) možno na hrazde..

  62.19 €
 • Taf Toys Hracia deka s aktivitami
  Taf Toys Hracia deka s aktivitami

  Mäkučká farebná deka upúta nielen svojím osobitým designom, ale tiež zaujímavým odlišným povrchom jednotlivých častí. Na deke je bezpečné detské zrkadielko, pískacie kuriatko, plastové krúžky,..

  54.51 €
 • Taf Toys Hracia deka 4 ročné obdobia
  Taf Toys Hracia deka 4 ročné obdobia

  Hracia deka vhodná od narodenia. Pre dieťa vo veku 0-3 mesiace vytvoríte zdvihnutím ilustrovaných okrajov s kontrastnými ilustráciami útulné prostredie dôležité pre bezpečný pocit novorodenca. Pre dieťa od..

  32.69 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt