G-mini Chlapčenská kombinéza Gardo - béžová

G-mini Chlapčenská kombinéza Gardo - béžová

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detské oblečenie
Dodavateľ:G-mini
Cena:29.05 €

Nádherná kombinéza v béžovom prevedení dopraje vášmu chlapčekovi pohodlie. Dojčenská kombinéza je z ultraľahkého materiálu s dvoma zipsami na prednom dieli a prinechanou kapucňou. Zips je s krytím brady. Rukávy sú s elastickou manžetou. Reflexné prvky zaistí vášmu dieťatku bezpečnosť. materiál: Vrchný materiál: Technosoft 100% polyester. Podšívka: 100% polyester Taffeta. Výplň: Polytherm 100% polyester.


 • G-mini Chlapčenská kombinéza Goran - modrá
  G-mini Chlapčenská kombinéza Goran - modrá

  Nádherná kombinéza v modrom prevedení dopraje vášmu chlapčekovi pohodlie. Dojčenská kombinéza je z ultraľahkého materiálu s dvoma zipsami na prednom dieli a prinechanou kapucňou. Zips je s krytím brady...

  29.05 €
 • G-mini Chlapčenská kombionéza Bano - modrá
  G-mini Chlapčenská kombionéza Bano - modrá

  Teplúčka kombinéza s odopínateľnými topánočkami vášmu chlapčekovi veľmi pristane a hlavne ho zahreje aj v tých najchladnejších dňoch. praktické zapínanie na dva zipsy na prednom dieli neodopínateľná..

  36.33 €
 • G-mini Dievčenská kombinéza Bano - ružová
  G-mini Dievčenská kombinéza Bano - ružová

  Nádherná ružovo-fialová kombinéza s potlačou vášmu dievčatku veľmi pristane a hlavne ju zahreje aj v tých najchladnejších dňoch. Kombinéza má praktické odopínateľné topánočky. praktické zapínanie..

  36.33 €
 • Venere Dievčenská kombinéza - ružová
  Venere Dievčenská kombinéza - ružová

  Nádherná kombinéza v ružovom prevedení vášmu dievčatku pristane a zahreje ho v chladných dňoch. Je vyrobená z príjemného materiálu. Kombinéza má kapucňu, dlhé rukávy s rukavicami, zapínanie na dva..

  45.42 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt