Lodger Zavinovačka hracia deka Wrapper Motion Fleece Citrus

Lodger Zavinovačka hracia deka Wrapper Motion Fleece Citrus

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Lodger
Cena:29.05 €

Wrapper Motion je mäkkučká a pohodlná deka na hranie, ktorú môžete rozprestrieť na pohovku alebo podlahu. Vaše zlatíčko sa tak bude môcť hrať v akejkoľvek miestnosti vášho domu či bytu. Počas teplých letných dní môžete Wrapper použiť aj ako podložku do postieľky. Na prechádzke môžete Wrapper použiť namiesto bundičky alebo deky do kočíka. Oceníte ho určite aj počas preventívnej kontroly u lekára, kde budete mať pre vášho drobčeka k dispozícii svoju vlastnú čistú podložku. Wrapper Motion môžete tiež využiť do autosedačky, stačí len vytvoriť nohavičky a môžete sa vydať na cestu. Zatiahnutím šnúrky ľahko vytvarujete kapucňu, ktorú potom ľahko schováte do uzatvárateľného vrecka. Vytvorená kapucňa zaistí vášmu dieťatku ešte lepšiu tepelnú izoláciu a pohodlie. Zavinovačku Wrapper môžete používať od prvých dní narodenia svojho dieťatka. Vďaka suchým zipsom zaviniete svojho drobčeka do wrappera počas chvíľky. Ako zavinovačka poslúži Wrapper približne do 10 mesiacov veku bábätka, ako deka na hranie sa Wrapper hodí aj pre trojročné deti. Materiál Zavinovačka je vyrobená z mäkkého fleecu, ktorý je jemný aj k citlivej detskej pokožke. V zime fleece príjemne hreje, v lete odvádza pot z pokožky dieťaťa a tým zabraňuje jeho prehriatiu. Ako o Wrapper starať? perte na 40 ° C pred praním zapnite suché zipsy sušte voľne alebo v sušičke (s cyklom chladenie) môžete žehliť


 • Cosing Rýchlozavinovačka 80x80 cm - Sova, modrá
  Cosing Rýchlozavinovačka 80x80 cm - Sova, modrá

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Cosing Zavinovačka: Dojčenská zavinovačka - nepostrádateľná v prvých týždňoch života dieťaťa Poslúži..

  10.15 €
 • Bo Jungle Zavinovačka B-Wrap L "Panda"
  Bo Jungle Zavinovačka B-Wrap L "Panda"

  Bavlnená zavinovačka "Large" Large - určené pre detičky od 6,4 do 10 kg. Praktická zavinovačka pre ľahké zavinutie dieťaťa pomocou 3 jednoduchých a rýchlych krokov. U bábätka navodzuje pocit..

  15.6 €
 • Lodger Zavinovačka hracia deka Wrapper Motion Fleece Ultramarine
  Lodger Zavinovačka hracia deka Wrapper Motion Fleece Ultramarine

  Wrapper Motion je mäkkučká a pohodlná deka na hranie, ktorú môžete rozprestrieť na pohovku alebo podlahu. Vaše zlatíčko si tak bude môcť hrať v akejkoľvek miestnosti vášho domu či bytu. Počas teplých..

  29.05 €
 • Lodger Zavinovačka hracia deka Wrapper Newborn Cotton Aníz
  Lodger Zavinovačka hracia deka Wrapper Newborn Cotton Aníz

  Zavinovačka Wrapper Newborn sa perfektne postará o pohodlie vášho drobčeka. Využijete ju v kočíku i postieľke. Až Vaše dieťa povyrastie, nemusíte sa zavinovačky vzdávať. Wrapper totiž poslúži ako deka..

  29.05 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt