Ludi Hracia deka s hrazdou Mačička

Ludi Hracia deka s hrazdou Mačička

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Ludi
Cena:36.33 €

Hracia deka s krásnymi motívmi mačičiek ponúka inovatívny spôsob skladania aj rozkladania. Jedným pohybom deku aj s hrazdou zložíte do plochého tvaru a vložíte do prenosnej tašky na zips, ktorá je súčasťou výrobku. Rovnako jednoducho deku s hrazdou zase rozložíte. Deka je tak ideálna aj na cesty, pretože ju ľahko pribalíte do batožiny. Deka ponúka rôznorodé aktivity pre stimuláciu zmyslov dieťaťa - na hrazde je zavesená cinkajúca loptička, šuštiaca mačička a mačacia packa so stužkami, priamo na deke nájdete bezpečné zrkadielko, vibrujúcu loptičku a šuštiace časti. Mäkká výplň a príjemná tkanina na povrchu sú zárukou pohodlia dieťaťa. Rozmery: ø 90 cm. Vhodné pre deti od narodenia.


 • Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka Koala
  Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka Koala

  3D aktivity deka "Koala", 85 × 85 cm Nádherná hracia deka, ktorú si Vaše dieťatko rýchlo zamiluje. Zaujme všetky jeho zmysly a rôzne tvary a materiály sa postarajú o dlhé chvíle zábavy. Obsahuje..

  53.8 €
 • Taf Toys Hracia deka Džungľa
  Taf Toys Hracia deka Džungľa

  Mäkká polstrovaná deka so sviežim dizajnom je ľahká a ľahko prenosná. Zavesené hračky (cinkajúci tropický vtáčik, chrastica loptička a veľké bezpečné zrkadlo) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a..

  34.15 €
 • Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec
  Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec

  Hracia deka s odnímateľnou hrazdou a aktivitami pre rozvoj motoriky a zmyslov dieťaťa. Veľká, mäkká a farebná textilná podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionálny vývoj dieťaťa...

  72.69 €
 • Cosing Hracia deka s hrazdou Dino
  Cosing Hracia deka s hrazdou Dino

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Cosing Hracia deka Dino: Žiarivé farby sú pre dieťatko atraktívne a upútajú ho už v prvých..

  30.4 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt