MATTEL Barbie Stavitelka hracia súprava

MATTEL Barbie Stavitelka hracia súprava

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:MATTEL
Cena:33.55 €

Postav spolu s Barbie staviteľkou a Mega Bloks stavby svojich snov! V každej stavebnej súprave na teba čaká viac ako 5 stavebných kúskov. Postav, rozbúraj a prestavaj, tvoje možnosti sú nekonečné! Súčasťou systému Compatibuild ™ od Mega Bloks sú aj malé a miniatúrne kocky, ktoré sú ideálne pre rýchlu a jednoduchú stavbu. Použi kocky na stavbu parádneho domu, domčeka na strome alebo príď s úplne novým nápadom, všetko záleží len na tvojej kreativite! Barbie staviteľka je vo svojich modrých džínsoch, tričku so žltou vestičkou a štýlových topánkach pripravená na každú stavbu, ktorú si pre ňu pripravíš. Dávaj ale pozor, na stavbe sa skrýva aj nebezpečenstvo. Barbie zostáva v bezpečí a zároveň štýlová vďaka ružovej ochrannej prilbe a oranžovému opasku, ktorý vhodne dopĺňa celý jej outfit. Stavebné kúsky zahŕňajú ozdobné tehly, šikmé strešné tašky a ďalšie zábavné diely ako napríklad stromčeky a mnoho ďalšieho. Stavaj a prestavuj, pretože s bábikou Barbie môžeš byť, kým chceš !! Na výber máš z rozmanitých herných súprav. Balenie obsahuje bábiku Barbie v módnom oblečku s doplnkami a kocky Compatibuild ™ od Mega Bloks.


 • Bayer Chic Kočík pre bábiky Piccolino, 48
  Bayer Chic Kočík pre bábiky Piccolino, 48

  Kočík má v polohovateľné striešné okienko. Vyberateľnú tašku, ktorá je súčasťou kočíka, je možné použiť aj samostatne ako tašku na bábiku. Kočík má naspodu konštrukcie košík na uloženie..

  58.49 €
 • Bayer Chic Kočík pre bábiky BAMBINA, 31
  Bayer Chic Kočík pre bábiky BAMBINA, 31

  Kombinovaný kočík pre bábiky - trojkombinácia s optimálnym vyvážením veľkosti, prevedením a ceny. Pri tomto type kočíka je samozrejmosťou polohovateľná rukoväť. Príslušenstvom je s kočíkom..

  79.19 €
 • Bayer Chic Kočík pre bábiky BAMBINA, 40
  Bayer Chic Kočík pre bábiky BAMBINA, 40

  Kombinovaný kočík pre bábiky - trojkombinácia s optimálnym vyvážením veľkosti, prevedením a ceny. Pri tomto type kočíka je samozrejmosťou polohovateľná rukoväť. Príslušenstvom je s kočíkom..

  79.19 €
 • Bayer Chic Kočík pre bábiky SPEEDY, 31
  Bayer Chic Kočík pre bábiky SPEEDY, 31

  SPEEDY je kombinovaný kočík pre bábiky. Ide o "dvojkombináciu", kedy je možné kočík použiť s hlbokou vaničkou, alebo ako športiak. Kočík je dodávaný s jedinou sedačkou a tá sa nastavuje..

  67.89 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt