Mega Bloks Mimoňovbé Luau hrací set

Mega Bloks Mimoňovbé Luau hrací set

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Mega Bloks
Cena:26 €

Príbeh sa blíži ku koncu a je potrebné osláviť nové skúsenosti. Ako inak osláviť dobrý koniec než večierkom na pláži! Pozvite Grua, Mimoně a zvyšok skupiny na hudbu a občerstvenie pod svetlami medzi palmami. Herný set sa dá kombinovať s ostatnými Mega Bloks Mimoňovia, takže si môžete vytvárať vlastné uličníkov podľa svojej fantázie.


 • Teddies Tajomstvo elektroniky - Rádio 80 experie
  Teddies Tajomstvo elektroniky - Rádio 80 experie

  Elektronická stavebnica, z ktorej je možné zostaviť podľa návodu až 80 projektov. Deti si môžu zostaviť vlastné FM rádio. Behom hry deti spoznajú prácu motora, prepínačov alebo zdrojov zvuku a svetla...

  22.23 €
 • Teddies Tajomstvo elektroniky - Auto, loď 50 exp
  Teddies Tajomstvo elektroniky - Auto, loď 50 exp

  Elektronická stavebnica, z ktorej je možné zostaviť podľa návodu až 50 projektov. Deti si môžu zostaviť auto a loď s elektrickým pohonom. Počas hry deti spoznajú prácu motora, prepínačov alebo zdrojov..

  26 €
 • Hubelino Guľôčková dráha - rozšírenie 44 ks, s hojdačkou
  Hubelino Guľôčková dráha - rozšírenie 44 ks, s hojdačkou

  Urobte deťom radosť a kúpte im rozšírenie guľôčkovej dráhy. S guľôčkovou dráhou HUBELINO si užijete veľa zábavy. Táto súprava vám pomôže vytvoriť ešte väčšiu dráhu. Tak popusťte svoju uzdu..

  35.39 €
 • Geomag Color 91
  Geomag Color 91

  Geomag Color je skvelá magnetická stavebnica. Spájajte tyčinky cez magnetické guličky a tvorte najrôznejšie tvary a obrazce. Tyčinky u tohto radu sú bezpečné aj pre menšie deti.   Balenie obsahuje 44..

  37.7 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt