Mikro hračky Plyšový Bob, 50 cm stojaci

Mikro hračky Plyšový Bob, 50 cm stojaci

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Mikro hračky
Cena:25.62 €

Verné plyšové spracovanie králika Boba z obľúbeného večerníčka Bob a Bobek - Králiky z klobúka. Bob je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a je vysoký 50 cm. Tento plyšák je vhodný už pre tie najmenšie deti. Verné plyšové spracovanie králika Boba. Vyrobené z veľmi jemného a mäkkého plyšu, ktorý je príjemný na dotyk. Hračka sa dá prať v práčke. Rozmer plyšáka je 20 × 35 × 50 cm. Veková kategória: 0+.


 • Mikro hračky Mickey Mouse pretekár plyšový 30 cm
  Mikro hračky Mickey Mouse pretekár plyšový 30 cm

  Obľúbený pretekár Mickey Mouse v štýlovom úbore je vždy pripravený na hranie s deťmi. Mickey je vyrobený z veľmi mäkkého a jemného materiálu. Meria 30 cm a po stlačení tlačidla vydáva zvuky. Vydáva..

  21.47 €
 • Mikro hračky Mickey Mouse trblietavý plyšový 40 cm
  Mikro hračky Mickey Mouse trblietavý plyšový 40 cm

  Trblietavý plyšový myšiak Mickey Mouse je vyrobený z jemného plyšu, ktorý dieťa nabáda k maznaniu. Veľkosť Mickeyho je 40 cm. Vhodný už od narodenia. Vyrobený z mäkkého a jemného plyšu. Veľkosť..

  21.47 €
 • Mikro hračky Sammi veľryba plyšová 30 cm
  Mikro hračky Sammi veľryba plyšová 30 cm

  Nádherná plyšová veľryba Sammi vie vydávať zvuky, pomrkávať a otvárať pusinku. Je veľmi hebučká. Sammi je 30 cm dlhá a je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Vydáva zvuky, žmurká a otvára..

  18.83 €
 • Mikro hračky Káčer Donald plyšový 40 cm
  Mikro hračky Káčer Donald plyšový 40 cm

  Plyšová postavička Káčer Donald je vyrobená z jemného plyšu, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Káčer je vysoký 40 cm. Maznať sa s ňou môžu deti už od narodenia. Veľkosť: 16 × 15 × 40 cm. Vhodné..

  18.83 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt