Motorola MBP 667 HD Connect

Motorola MBP 667 HD Connect

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Motorola
Cena:179 €

MBP667 Connect značky Motorola je detský monitor s 2,8 "HD displejom, Wi-Fi pripojením a" duálnym režimom ", ktorý umožňuje, aby sa váš smartphone alebo tablet pripojený k internetu premenil na plnohodnotný video monitor, ktorý dohliada na vaše dieťa odkiaľkoľvek. Motorola MBP667 Connect obsahuje funkciu digitálneho zoomu, infračerveného nočného videnia a obojsmernú komunikáciu, ktorá vám umožní kedykoľvek zistiť, čo sa deje a komunikovať so svojím dieťaťom. Kamera Motorola s Wi-Fi pripojením funguje cez zabezpečený cloud s názvom Hubble. Hubble aplikácia je k dispozícii zadarmo pre streamovanie a inteligentnú notifikáciu do smartphonu, tabletu alebo PC. Pohyb, zvuk a teplotná výstraha v reálnom čase vám dáva pokoj na duši, nech ste kdekoľvek. Bezdrôtová technológia: 2,4 GHz FHSS (pre lokálne prezeranie) Wi-Fi bezdrôtové pripojenie (pre vzdialené sledovanie *) Bezpečné šifrovanie dát Eco režim 2,8 "farebný displej Diaľkové HD (720p) streamovanie videa Dosah až 300 m Infračervené nočné videnie Vysoká citlivosť mikrofónu ovládanie hlasitosti Vizuálny indikátor akustickej hladiny Sledovanie a upozornenie na zvuk, pohyb a teplotu obojsmerná komunikácia Diaľkové ovládanie zoomu uspávanky Manuálne nahrávanie videa a vytvorenie snímok Pracuje s Hubble aplikáciou 2 až 4 kamery Obsah balenia: Detská pestúnka rodičovská jednotka dobíjacie batérie 2 adaptéry Rýchla užívateľská príručka


 • Motorola MBP 140 detská opatrovateľka
  Motorola MBP 140 detská opatrovateľka

  MBP140 je digitálny audio baby monitor značky Motorola. Prenosná rodičovská jednotka poskytuje väčšie možnosti monitorovania. Použitá digitálna technológia vám dáva pokoj na duši vďaka vedomie, že..

  35.9 €
 • Motorola MBP 481 detská opatrovateľka
  Motorola MBP 481 detská opatrovateľka

  Motorola MBP481 je digitálna video pestúnka, ktorá umožňuje strážiť vaše deti či veci. Použitá digitálna technológia 2.4Ghz FHSS vám dáva pokoj na duši, keď viete, že signál je bezpečný, takže..

  86.9 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt