Motorola Monitorovacia kamera MBP 88 Connect

Motorola Monitorovacia kamera MBP 88 Connect

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Motorola
Cena:149 €

Motorola MBP 88 Connect je prenosná WI-Fi videokamera pre stráženie detí, ktorá umožňuje na Vašom kompatibilnom smartphone, tablete alebo počítači sledovať veci z ľubovoľného miesta na svete. Aplikácia Hubble umožňuje prijímať upozornenia na zvuk, pohyb a zmenu teploty na Vašom kompatibilnom prehliadači, aby ste mohli vždy byť v spojení s tým, čo sa deje. Vedľa sledovania zvuku, pohybu a teploty, diaľkového ovládania otáčania, naklonenia a priblíženia, zaisťuje prenosná kamera, napájaná z vstavanej batérie, dokonalý dohľad nad Vaším dieťaťom odkiaľkoľvek a dokonca bez kabeláže a bez adaptéra. Obojsmerný prenos krištáľovo čistého zvuku Vám umožní komunikáciu s Vaším dieťaťom, aj keď ste na cestách. S monitorovacou kamerou Motorola MBP 88 Connect môžete sledovať detské sny odkiaľkoľvek. Funkcia: Bezdrôtová technológia: 2,4 GHz FHSS (pre miestne prehliadanie) Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi (pre vzdialené prezeranie *) Zabezpečené šifrovanie dát eko režim Vzdialené sledovanie videa HD (720p) Infračervené nočné videnie Mikrofón s vysokou citlivosťou Monitorovanie zvuku, pohybu, teploty a zasielanie upozornení Vzdialené otáčanie, nakláňanie a priblíženie Vstavaná nabíjacia batéria v kamere 5 uspávaniek / prirodzený zvuk Ručné nahrávanie videa a robenie snímok Pracuje s aplikáciou Hubble App Možnosť párovanie až 4 kamier Obsah balenia: Detská kamera 1 adaptér (micro USB) Rýchly návod na použitie Stargrip - montážna súprava pre pripojenie kamery na rôzne povrchy (napr. Detský kočík alebo postieľku). Poznámka: MBP 88 možno použiť ako doplnkovú kameru k MBP 855  


 • NUK Opatrovateľka EASY Control 200
  NUK Opatrovateľka EASY Control 200

  Jednoduchá manipulácia, spoľahlivá, vysoká kvalita. 100% bez rušenia a vysoká prenosová spoľahlivosť vďaka FHSS-technológie (frekvencia Hopping Spread Spectrum) zabezpečené pripojenie. Dosah až 200 m. S..

  54.18 €
 • Vtech BM2000 detská pestúnka s displejom
  Vtech BM2000 detská pestúnka s displejom

  Kvalitná detská pestúnka s prehľadným displejom S izbovým teplomerom S dosahom až 300 ma výdržou batérie až 14 hodín monitorovacieho času uspávanky Pestúnka Vám navyše umožní, vďaka kvalitnému zvuku..

  45.42 €
 • Philips Avent Pestúnka SCD501 00
  Philips Avent Pestúnka SCD501 00

  Elektronická detská opatrovateľka Philips AVENT SCD501 / 00 vám umožňuje monitorovať vaše dieťa vo dne aj v noci. Použitá technológia DECT zaručuje bezporuchovú prenos reči a zvukov bez rušenia od..

  55.45 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt