Smoby Hracie centrum Fun

Smoby Hracie centrum Fun

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Smoby
Cena:301.4 €

Hracie centrum na záhradu z kvalitného plastu s množstvom aktivít. Domček s malými dvierkami a plátenou, potlačenou strechou, piknikový stolček a lavica. Časť pre športové vyžitie so šmýkačkou, basketbalovým košom, bránkou so sieťou atď. Na vyvýšenú plochu sa deti dostanú pomocou plastového rebríka. Môžu využiť futbalové bránky alebo basketbalový kôš. Rozmery: dĺžka 284 cm, šírka 203 cm, výška 176 cm. Hmotnosť 28 kg. Vhodné pre deti od 2 rokov. Vyrobené z kvalitného a odolného plastu vo Francúzsku. Ochrana proti UV žiareniu zaisťuje dlhú trvanlivosť farieb.


 • Smoby Adventure Car
  Smoby Adventure Car

  Kombinácia autá s elektronickým klaksónom, šmykľavky, preliezky a pieskoviska. Pod odklápacou kapotou priestor pre piesok. Kôš na piesok vyberateľný pre lepšiu údržbu. Piesok nie je súčasťou! Otváracie..

  185.1 €
 • Smoby Šmykľavka Funny
  Smoby Šmykľavka Funny

  Šmykľavka z kvalitného, robustného plastu. Dĺžka sklzu 200 cm. Možné pripojiť aj hadicu s vodou. Rozmery: 224 x 115 x 200 cm. Hmotnosť: 9,5 kg. Výška šedej vzpery od zeme uprostred cca 52 cm, pri rebríka..

  89.99 €
 • Smoby Šmýkačka XS Macko Pu 90 cm
  Smoby Šmýkačka XS Macko Pu 90 cm

  Plastová šmýkačka s motívom Macka Pú. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšie kĺzanie. Dĺžka sklzu 90 cm. Vek: 2+. ..

  32.69 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt