Taf Toys Hracia deka 4 ročné obdobia

Taf Toys Hracia deka 4 ročné obdobia

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Taf Toys
Cena:32.69 €

Hracia deka vhodná od narodenia. Pre dieťa vo veku 0-3 mesiace vytvoríte zdvihnutím ilustrovaných okrajov s kontrastnými ilustráciami útulné prostredie dôležité pre bezpečný pocit novorodenca. Pre dieťa od 3 mesiacov vytvoríte sklopením okrajov deku veľkosti 100x100 cm. Aktivity na deke podporujú vývoj detských zmyslov a motorických schopností. Farebné, roztomilé ilustrácie stimulujú hru rodiča s dieťaťom a vývoj detskej emočnej inteligencie. Tri odpojiteľné aktivity: bezpečné zrkadielko, chrastica loptička a hrkálka / hryzátko. Tri chlopne pre schovávacie hry. Extra mäkká stredná časť pre pohodlie dieťaťa.


 • Bright Starts Deka na hranie s hrazdou Swingin’ Safari™ (0 m +)
  Bright Starts Deka na hranie s hrazdou Swingin’ Safari™ (0 m +)

  VLASTNOSTI VÝROBKU Vďaka piatim rôznym spôsobom hrania sa táto extra veľká hracia deka prispôsobí potrebám vášho rastúceho dieťaťa Vhodné od narodenia Unikátny dizajn umožňuje prispôsobenie..

  108.7 €
 • SKIP HOP Deka s hrazdou - ABC Zoo
  SKIP HOP Deka s hrazdou - ABC Zoo

  4 spôsoby použitia: ako hracia deka pre čas na brušku, hracia deka s oblúkmi pre čas na chrbte, ako hracia deka v čase lezenia, alebo ako ozdoba na stenu. Hracia deka: prešívaná pre väčšiu mäkkosť, hravý..

  68.69 €
 • Sun Baby Hracia deka, panda
  Sun Baby Hracia deka, panda

  Krásna hracia deka so živými farbami určite zaujme Vaše dieťa. Hracia deka Panda je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Poskytuje dieťaťu bezpečné a príjemné prostredie. Popis..

  36.33 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt