Taf Toys Hracia deka Džungľa

Taf Toys Hracia deka Džungľa

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Taf Toys
Cena:34.15 €

Mäkká polstrovaná deka so sviežim dizajnom je ľahká a ľahko prenosná. Zavesené hračky (cinkajúci tropický vtáčik, chrastica loptička a veľké bezpečné zrkadlo) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a dieťa sa s nimi môže hrať aj mimo hrazdu. Stabilnú hrazdu je možné oddeliť a deku používať aj samostatne. Krásne ilustrácie podnecujú rozhovor rodiča s dieťaťom a prispievajú k rozvoju emočnej inteligencie dieťaťa. Vhodné od narodenia.


 • Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec
  Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec

  Hracia deka s odnímateľnou hrazdou a aktivitami pre rozvoj motoriky a zmyslov dieťaťa. Veľká, mäkká a farebná textilná podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionálny vývoj dieťaťa...

  72.69 €
 • Cosing Hracia deka s hrazdou Dino
  Cosing Hracia deka s hrazdou Dino

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Cosing Hracia deka Dino: Žiarivé farby sú pre dieťatko atraktívne a upútajú ho už v prvých..

  30.4 €
 • SKIP HOP Vibrant Village Deka Aktivity - svietiaca
  SKIP HOP Vibrant Village Deka Aktivity - svietiaca

  Štýlová deka na hranie pre bábätká Krásna a veľmi zaujímavo vyzerajúca deka, hodiaca sa do každej modernej domácnosti. Z novej kolekcie "TECHICOLOR". Zamerané na deti v prvých mesiacoch..

  90.8 €
 • Bella Happy Baby detské podložky 60x60 cm, 10 ks
  Bella Happy Baby detské podložky 60x60 cm, 10 ks

  Detské podložky Happy na prebaľovanie sú vyrobené z mäkkej, na dotyk príjemnej vlákniny. Slúžia ako ochrana pred znečistením pri prebaľovaní. Oceníte ich na výletoch alebo na prechádzkach. Môžu sa..

  3.6 €
 • Babypoint Prebaľovacia podložka C3, žltá
  Babypoint Prebaľovacia podložka C3, žltá

  Prebaľovacia podložka C3 mäkká prebaľovacia podložka pre deti do 12 mesiacov umývateľný povrch prebaľovacia podložka je vhodná pre použitie na skrinky, komody ... overené testom - KOMAG, ILAC-MRA,..

  10.5 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt