Taf Toys Hracia deka pre novorodencov

Taf Toys Hracia deka pre novorodencov

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Taf Toys
Cena:56.33 €

Deka s aktivitami pre novorodenca. Zdvihnuté bočné diely vytvárajú útulnejšie prostredie pre novorodencov a kontrastné ilustrácie na stranách vizuálne stimulujú dieťa. Aktivity na deke podporujú rozvoj základnej a jemnej motoriky. Farebné a roztomilé ilustrácie stimulujú interakciu medzi rodičom a dieťaťom a podnecujú emocionálne inteligenciu dieťaťa. Fáza 1 (0-3m) - navrhnuté s prihliadnutím ku správnemu rozvoju novorodenca. Fáza 2 (3 + m) - veľká hracia podložka (90x90cm), tri neobvyklé a žartovné hračky- hrká, hudobné loptička - hrá veselú melódiu. Údržba: ručné pranie vo vode do 30 ° C, Nebel, nečistite chemicky, nesušte v sušičke, nežehlite. Montáž a demontáž musí vykonávať dospelá osoba. Nie je určené na spanie. Keď sa dieťa začne zdvíhať na rukách a začne kľačať, odstráňte oblúky.


 • Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka Koala
  Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka Koala

  3D aktivity deka "Koala", 85 × 85 cm Nádherná hracia deka, ktorú si Vaše dieťatko rýchlo zamiluje. Zaujme všetky jeho zmysly a rôzne tvary a materiály sa postarajú o dlhé chvíle zábavy. Obsahuje..

  53.8 €
 • Taf Toys Hracia deka Džungľa
  Taf Toys Hracia deka Džungľa

  Mäkká polstrovaná deka so sviežim dizajnom je ľahká a ľahko prenosná. Zavesené hračky (cinkajúci tropický vtáčik, chrastica loptička a veľké bezpečné zrkadlo) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a..

  34.15 €
 • Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec
  Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec

  Hracia deka s odnímateľnou hrazdou a aktivitami pre rozvoj motoriky a zmyslov dieťaťa. Veľká, mäkká a farebná textilná podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionálny vývoj dieťaťa...

  72.69 €
 • Cosing Hracia deka s hrazdou Dino
  Cosing Hracia deka s hrazdou Dino

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Cosing Hracia deka Dino: Žiarivé farby sú pre dieťatko atraktívne a upútajú ho už v prvých..

  30.4 €
 • SKIP HOP Vibrant Village Deka Aktivity - svietiaca
  SKIP HOP Vibrant Village Deka Aktivity - svietiaca

  Štýlová deka na hranie pre bábätká Krásna a veľmi zaujímavo vyzerajúca deka, hodiaca sa do každej modernej domácnosti. Z novej kolekcie "TECHICOLOR". Zamerané na deti v prvých mesiacoch..

  90.8 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt