Taf Toys Hracia deka s aktivitami I love

Taf Toys Hracia deka s aktivitami I love

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Taf Toys
Cena:54.51 €

Mäkučká farebná deka upúta nielen svojím osobitým designom, ale aj množstvom prekvapení a aktivít pre dieťatko, ktorá ukrýva! Bezpečné zrkadielko, plastové hrkálka, hryzátko a veselé obrázky. Deka sa dá ľahko zložiť a vďaka úchytkám aj prenášať. Deka môže taktiež neskôr slúžiť ako pekná dekorácia na stenu. Zloženie: vrchný materiál bavlna, náplň PE. Rozmery 150 cm x 100 cm


 • Ludi Hracia deka s hrazdou Mačička
  Ludi Hracia deka s hrazdou Mačička

  Hracia deka s krásnymi motívmi mačičiek ponúka inovatívny spôsob skladania aj rozkladania. Jedným pohybom deku aj s hrazdou zložíte do plochého tvaru a vložíte do prenosnej tašky na zips, ktorá je..

  36.33 €
 • Taf Toys Hracia deka pre novorodencov
  Taf Toys Hracia deka pre novorodencov

  Deka s aktivitami pre novorodenca. Zdvihnuté bočné diely vytvárajú útulnejšie prostredie pre novorodencov a kontrastné ilustrácie na stranách vizuálne stimulujú dieťa. Aktivity na deke podporujú rozvoj..

  56.33 €
 • Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka Koala
  Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka Koala

  3D aktivity deka "Koala", 85 × 85 cm Nádherná hracia deka, ktorú si Vaše dieťatko rýchlo zamiluje. Zaujme všetky jeho zmysly a rôzne tvary a materiály sa postarajú o dlhé chvíle zábavy. Obsahuje..

  53.8 €
 • Taf Toys Hracia deka Džungľa
  Taf Toys Hracia deka Džungľa

  Mäkká polstrovaná deka so sviežim dizajnom je ľahká a ľahko prenosná. Zavesené hračky (cinkajúci tropický vtáčik, chrastica loptička a veľké bezpečné zrkadlo) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a..

  34.15 €
 • Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec
  Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec

  Hracia deka s odnímateľnou hrazdou a aktivitami pre rozvoj motoriky a zmyslov dieťaťa. Veľká, mäkká a farebná textilná podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionálny vývoj dieťaťa...

  72.69 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt