Taf Toys Hracia deka s hrazdou More

Taf Toys Hracia deka s hrazdou More

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Taf Toys
Cena:62.19 €

Priestranná polstrovaná deka s motívmi života na mori je ľahká a ľahko prenosná. Zavesené hračky (cinkajúca veľryba, lodička s hryzátkom, hrkajúci králiček a veľké bezpečné zrkadlo) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a dieťa sa s nimi môže hrať aj mimo hrazdu. Stabilnú hrazdu je možné oddeliť a deku používať aj samostatne. Krásne ilustrácie podnecujú rozhovor rodiča s dieťaťom a prispievajú k rozvoju emočnej inteligencie dieťaťa. Rozmery: 135 x 90 cm. Vhodné od narodenia.


 • Taf Toys Hracia deka s aktivitami
  Taf Toys Hracia deka s aktivitami

  Mäkučká farebná deka upúta nielen svojím osobitým designom, ale tiež zaujímavým odlišným povrchom jednotlivých častí. Na deke je bezpečné detské zrkadielko, pískacie kuriatko, plastové krúžky,..

  54.51 €
 • Taf Toys Hracia deka 4 ročné obdobia
  Taf Toys Hracia deka 4 ročné obdobia

  Hracia deka vhodná od narodenia. Pre dieťa vo veku 0-3 mesiace vytvoríte zdvihnutím ilustrovaných okrajov s kontrastnými ilustráciami útulné prostredie dôležité pre bezpečný pocit novorodenca. Pre dieťa od..

  32.69 €
 • Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move & Play
  Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move & Play

  Hracia deka Tiny Love pre malú princeznú s aktivitami a unikátnym posuvným stredovým dielom, ktorý umožňuje prispôsobiť hrazdu veku dieťaťa, hraniu na brušku pod. Hudobný box so siedmimi melódiami a..

  102.1 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt