Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec

Taf Toys Hracia deka s hrazdou Zvedavec

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Taf Toys
Cena:72.69 €

Hracia deka s odnímateľnou hrazdou a aktivitami pre rozvoj motoriky a zmyslov dieťaťa. Veľká, mäkká a farebná textilná podložka s aktivitami podporuje motorický, poznávací a emocionálny vývoj dieťaťa. Hracia plocha umožňuje pohyb dieťaťa na chrbte aj na brušku, hebký vankúšik pod dieťatko posilňuje krčné a chrbtové svaly, bezpečné zrkadlo povzbudzuje na zdvíhanie hlavičky, neskôr k dvíhaniu sa na rukách. Deka nabáda k rozsiahlemu skúmaniu a objavovaniu. Jej súčasťou sú najrôznejšie aktivity - hryzátka, záplaty z rôznych textúr, šuštiace ušiská a krídla, zvonkohra motýľ, pískacia žirafa, naťahovacia jašterica, hracia lopta, odnímateľné oblúky. Na oblúky je možné pripevniť aj iné obľúbené hračky dieťaťa. Bez použitia oblúkov je vhodná aj pre prebaľovanie. Farebné a roztomilé ilustrácie stimulujú interakciu medzi rodičom a dieťaťom. Deka sa dá ľahko zložiť a prenášať, pre väčší komfort je opatrená extra vypchávkou. Rozmery 100x150cm. Vhodná od narodenia. Údržba: ručné pranie vo vode (do 30 ° C), nesušte v sušičke, nežehlite, hraciu loptu iba utierajte. Montáž / demontáž musí vykonávať dospelá osoba. Nie je určené na spanie. Keď sa dieťa začne zdvíhať na rukách a začne kľačať, odstráňte oblúky. Nepoužívajte vnútri postieľky alebo ohrádky.


 • Cosing Hracia deka s hrazdou Dino
  Cosing Hracia deka s hrazdou Dino

  Značka Cosing sa sústredí na výrobky pre deti, ktoré sú kvalitné a zároveň cenovo dostupné. Cosing Hracia deka Dino: Žiarivé farby sú pre dieťatko atraktívne a upútajú ho už v prvých..

  30.4 €
 • SKIP HOP Vibrant Village Deka Aktivity - svietiaca
  SKIP HOP Vibrant Village Deka Aktivity - svietiaca

  Štýlová deka na hranie pre bábätká Krásna a veľmi zaujímavo vyzerajúca deka, hodiaca sa do každej modernej domácnosti. Z novej kolekcie "TECHICOLOR". Zamerané na deti v prvých mesiacoch..

  90.8 €
 • Bebe-jou Prebaľovacia podložka dvojstranná Silver Stars
  Bebe-jou Prebaľovacia podložka dvojstranná Silver Stars

  Komfortná prebaľovacia podložka dvojstranná. Prebaľovacia podložka vám zjednoduší prebaľovanie vášho maličkého. Je umývateľná a tým aj antialergická (už žiadny prach), mäkučká a tepelne..

  24.49 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt