Taf Toys Hracia deka s hrazdou a hudbou Sova

Taf Toys Hracia deka s hrazdou a hudbou Sova

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Taf Toys
Cena:61.78 €

Mäkká hracia deka s hudbou, svetielkami a množstvom rôznorodých aktivít pre skúmanie a objavovanie. Štyri originálne zavesené hračky upútajú pozornosť dieťaťa a zaistia mu hodiny zábavy: Závesný hudobný box s farebnými svetielkami možné používať aj samostatne a pripevniť ho napr. k postieľke alebo autosedačke. Hudbu aj svetielka si dieťa ľahko aktivuje zatiahnutím za šnúrku s hryzátkom. Bezpečné zrkadielko v tvare balóna láka k pozorovaniu meniacich sa odrazov. Roztomilá sovička hrká a po natiahnutí vibruje a poskakuje. Veterník sa zatiahnutím za šnúrky roztočí. Krásne ilustrácie na deke podnecujú rodičov k rozprávaniu príbehov a podporujú rozvoj emočnej inteligencie dieťaťa. Batérie 2xAAA nie sú súčasťou. Vhodné pre deti od narodenia.


 • Taf Toys Hracia deka s aktivitami
  Taf Toys Hracia deka s aktivitami

  Mäkučká farebná deka upúta nielen svojím osobitým designom, ale tiež zaujímavým odlišným povrchom jednotlivých častí. Na deke je bezpečné detské zrkadielko, pískacie kuriatko, plastové krúžky,..

  54.51 €
 • Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Move & Play
  Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Move & Play

  Hracia deka Tiny Love s aktivitami a unikátnym posuvným stredovým dielom, ktorý umožňuje prispôsobiť hrazdu veku dieťaťa, hraniu na brušku pod. Hudobný box so siedmimi melódiami a svetielkami. Možnosť..

  100.3 €
 • Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move & Play
  Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move & Play

  Hracia deka Tiny Love pre malú princeznú s aktivitami a unikátnym posuvným stredovým dielom, ktorý umožňuje prispôsobiť hrazdu veku dieťaťa, hraniu na brušku pod. Hudobný box so siedmimi melódiami a..

  102.1 €
 • Tiny Love Hracia deka s hrazdou Slnečný deň
  Tiny Love Hracia deka s hrazdou Slnečný deň

  Krásne farebná deka s veselými obrázkami a skrytými aktívnymi prvkami. Na deku sa inštalujú dve hrazdy na ktorých sú zavesené hračky. Deka rozvíja všetky zmysly dieťaťa zábavnou formou...

  57.42 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt