Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Move & Play

Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Move & Play

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:Tiny Love
Cena:100.3 €

Hracia deka Tiny Love s aktivitami a unikátnym posuvným stredovým dielom, ktorý umožňuje prispôsobiť hrazdu veku dieťaťa, hraniu na brušku pod. Hudobný box so siedmimi melódiami a svetielkami. Možnosť zdvihnutia okrajov a vytvorenie menšieho útulného prostredia pre novorodencov. Sedem závesných odnímateľných hračiek a množstvo ďalších aktivít priamo na deke stimuluje rôzne zmysly dieťaťa. Možno používať s hrazdou aj samostatne. Rozmer 114 × 106cm. Vhodné od narodenia.


 • Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move & Play
  Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move & Play

  Hracia deka Tiny Love pre malú princeznú s aktivitami a unikátnym posuvným stredovým dielom, ktorý umožňuje prispôsobiť hrazdu veku dieťaťa, hraniu na brušku pod. Hudobný box so siedmimi melódiami a..

  102.1 €
 • Bright Starts Deka na hranie Monkey Business Musical Activity
  Bright Starts Deka na hranie Monkey Business Musical Activity

  Vaše dieťatko si zamiluje pestrofarebnú hraciu deku s motívmi džungle. deka obsahuje plyšové hračky vhodná už od narodenia hrkálka a bezpečnostné zrkadlo pre sebaobjavovanie odnímateľná hracia..

  32.79 €
 • Taf Toys Hracia deka s aktivitami I love
  Taf Toys Hracia deka s aktivitami I love

  Mäkučká farebná deka upúta nielen svojím osobitým designom, ale aj množstvom prekvapení a aktivít pre dieťatko, ktorá ukrýva! Bezpečné zrkadielko, plastové hrkálka, hryzátko a veselé obrázky. Deka sa..

  54.51 €
 • Ludi Hracia deka s hrazdou Mačička
  Ludi Hracia deka s hrazdou Mačička

  Hracia deka s krásnymi motívmi mačičiek ponúka inovatívny spôsob skladania aj rozkladania. Jedným pohybom deku aj s hrazdou zložíte do plochého tvaru a vložíte do prenosnej tašky na zips, ktorá je..

  36.33 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt