Vtech BM2000 detská pestúnka s displejom

Vtech BM2000 detská pestúnka s displejom

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Vtech
Cena:45.42 €

Kvalitná detská pestúnka s prehľadným displejom S izbovým teplomerom S dosahom až 300 ma výdržou batérie až 14 hodín monitorovacieho času uspávanky Pestúnka Vám navyše umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojstrannej komunikáciu, komunikovať so svojím dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku Funkcia: Technológia DECT pre bezpečné pripojenie a čistý zvuk bez rušenia Detská jednotka pracuje na napájanie zo siete 5 uspávaniek s nastavením hlasitosti, 5 úrovní Snímač teploty na 1,5 ° C krokoch až 25 ° C Reproduktor / mikrofón pre 2 komunikácie cesty s rodičovskou jednotkou nočné svetlo Rodičovská jednotka využíva nabíjacie batérie - až 14 hodín aktívneho doby sledovania LCD pre kontrolu teploty v miestnosti Akustický výstražný signál pri vybití batérie Obsah balenia: 1 x rodičovská jednotka s LCD podsvieteným displejom 1 x detská jednotka 2 x napájací adaptér 2 x nabíjacie batérie NiMH, 1,2 V typu AAA pre rodičovskú jednotku český návod na použitie


 • Philips Avent Pestúnka SCD501 00
  Philips Avent Pestúnka SCD501 00

  Elektronická detská opatrovateľka Philips AVENT SCD501 / 00 vám umožňuje monitorovať vaše dieťa vo dne aj v noci. Použitá technológia DECT zaručuje bezporuchovú prenos reči a zvukov bez rušenia od..

  55.45 €
 • Bayby BBM 7030 Digitálny video pestúnka do auta aj domácnosti
  Bayby BBM 7030 Digitálny video pestúnka do auta aj domácnosti

  Digitálny video pestúnka do auta aj na doma BAYBY BBM 7030: Dieťa v priamom prenose Pozornosť venovaná riadenia a cestnú premávku môže byť vďaka malému dieťaťu na zadnej sedačke značne znížená. Snaha..

  54 €
 • Alecto Digitálna detská opatrovateľka s displejom DBX-20
  Alecto Digitálna detská opatrovateľka s displejom DBX-20

  Digitálna detská opatrovateľka s displejom DBX-20 Alecto Alecto ponúka najvyššiu kvalitu pre vaše dieťa za najlepšiu cenu. A z nášho radu audio digitálnych baby monitorov je DBX-20 skvelou voľbou. •..

  42.56 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt