Vtech Detská video pestúnka BM4600 4,3 "Sova XL

Vtech Detská video pestúnka BM4600 4,3 "Sova XL

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Vtech
Cena:166 €

VTECH BM4600 je detská video pestúnka v tvare sovy s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, s otočnou kamerou (PTZ so širokým rozsahom záberu a niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300m. Pestúnka Vám umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojstranné komunikáciu, komunikovať so svojím dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku.   Detská video pestúnka s extra veľkým 4,3 "farebným displejom s vysokým rozlíšením, s otočnou kamerou (PTZ so širokým rozsahom záberu a niekoľkonásobným zoomom, izbovým teplomerom, nočným módom a dosahom až 300m. Pestúnka Vám umožní, vďaka kvalitnému zvuku a obojstranné komunikáciu, komunikovať so svojím dieťaťom a prispieť tak k jeho pokojnému spánku. Luxusné detská video pestúnka BM4600 používa digitálne technológie FHSS 2.4GHz pre počúvanie a vynikajúci prenos obrazu bez akéhokoľvek rušenia či prskanie vám umožní zostať v neustálom kontakte s dieťaťom. Disponuje extra veľkým displejom 4,3 "monitorovaním teploty v miestnosti a ulkolébavkami. Hlasová aktivácia s automatickým pohotovostným režimom, čo značne obmedzuje elektromagnetické vlnenie v detskej izbe. Maximálny dosah až 300 metrov v otvorenom priestore (50 až 60m v interiéri). "Wi-Fi friendly" neovplyvňuje Wi-Fi sieť v dome.   Rodičovská jednotka: 4,3 "farebný displej LCD (WGVGA 480 × 272 pixelov). PTZ kameru možno otáčať horizontálne (doľava a doprava) 270 °, vertikálne (hore a dolu) 120 °. digitálny zoom. Diaľkové ovládanie zoomu (2 × zoom) a automatické infračervené nočné videnie. Vstavaný mikrofón umožňuje hovoriť s dieťaťom na diaľku. Vibrácie a tichý profil: hladina hluku detekovaná jednotkou - dieťa sa zobrazí na obrazovke. Režim Eco aktivovať iba zvuk bez obrazu. Ovládanie hlasitosti. Kontrolky indikujú vybitú batériu a detskú jednotku mimo dosahu. Kompaktný dizajn vám umožní vziať zariadenie kamkoľvek. Detská jednotka: Automatická infračervená kamera pre denné / nočné videnie. Diaľkovo nastaviteľný uhol kamery. 5 uspávaniek. Senzor merajúci teplotu miestnosti. Vysoká citlivosť mikrofónu. Ovládanie hlasitosti. Možnosť montáže na stenu.


 • Motorola MBP 50 detská opatrovateľka
  Motorola MBP 50 detská opatrovateľka

  Motorola digitálne video baby monitor MBP50 umožňuje dohliadať vždy nad vašimi deťmi. Jeho digitálna technológia na frekvencii 2,4 Ghz FHSS vám dáva pokoj na duši vďaka vedomie, že jeho signál je..

  196.5 €
 • Summer Infant Digitálna elektronická opatrovateľka Babble Band
  Summer Infant Digitálna elektronická opatrovateľka Babble Band

  Novinka v rade digitálnych opatrovateliek ponúka Babble Band - elektronickú pestúnku v podobe hodiniek, ktoré môžete mať neustále pri sebe. Skvelý pomocník v starostlivosti o vaše dieťa vás nebude..

  69.99 €
 • SMARTON SM 150 Detská digitálna pestúnka
  SMARTON SM 150 Detská digitálna pestúnka

  SMARTON Digitálna pestúnka SM 150 slúži na kontrolu Vášho dieťaťa. Obojsmerná komunikácia s dosahom až 300 m. Klip na opasok u rodičovskej jednotky. Záruka súkromnej komunikácie. Digitálna detská..

  32.69 €
 • Motorola Focus 66HD Wifi IP kamera
  Motorola Focus 66HD Wifi IP kamera

  Motorola Focus 66HD slúži ako domáci monitorovacia kamera aj moderné detská opatrovateľka pre rodičov, ktorí chcú mať o svojom dieťati neustály prehľad. Kamera vám dá skrz WiFi pripojenie pohľad v kvalite..

  54 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt