Weina Chodítko s hracím pultom a nočným svetlom červené

Weina Chodítko s hracím pultom a nočným svetlom červené

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Weina
Cena:55.64 €

Toto chodítko značky Wein Vaše dieťa nadchne. Nielen, že mu umožní pohybovať sa, ale tiež ponúka veľa zábavných aktivít. Hrací pultík ponúka veľa detských aktivít vrátane prehrávania melódií a lopty s magickým svetlom. odnímateľné nočné svetielko s možnosťou pripevniť na postieľku po odobratí pultíku vznikne priestor na nápoj a desiatu sedačku chodítka možno nastaviť do 3 pozícií vypchatá sedačka s tuhou opierkou chodítko má vpredu kolieska pre ľahkú manipuláciu pre bezpečnosť Vášho dieťaťa má chodítko 6 rôznych bezpečnostných opatrení


 • Sun Baby Detské chodítko 3in1, Pusher-musical jumper, zelené
  Sun Baby Detské chodítko 3in1, Pusher-musical jumper, zelené

  Toto detské chodítko sa vyznačuje niekoľkými výhodnými funkciami. Je vyrobené z kvalitného materiálu. Má gumové kolieska, teda sa nemusíte báť, že by Vám chodítko poškriabalo podlahu. Súčasťou..

  68.69 €
 • Sun Baby Detské chodítko, modré
  Sun Baby Detské chodítko, modré

  Chodítko Sunbaby Footy sa vyznačuje svojou ľahkosťou, jednoduchosťou a dobrou kvalitou spracovania. Foot zaisťuje stabilitu a bezpečnosť pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Popis produktu: •..

  39.96 €
 • Sun Baby Detské chodítko Medvedík s hrkálkami, modré
  Sun Baby Detské chodítko Medvedík s hrkálkami, modré

  Chodítko Bear je ideálne, ak hľadáte chodítko, ktoré je ľahké, skladné, bezpečné a zároveň sa dá využiť aj akú kolíska pre Vaše batoľa od 6 do 12 mesiacov. Rozloženie a zloženie trvá len pár..

  44.33 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt