Weina Chodítko s hracím pultom, Green

Weina Chodítko s hracím pultom, Green

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar
Dodavateľ:Weina
Cena:55.64 €

Detské chodítko s hracím pultom pre deti od 6 mesiacov. Toto detské chodítko je určené pre deti, ktoré dokážu sedieť bez cudzej pomoci, približne od 6 mesiacov veku. Nie je určené pre deti, ktoré vážia viac ako 12 kg vybavené hracím pultom, ktorý rozvíja detské zručnosti, hravosť a fantáziu hrací pultík s možnosťou pripevniť na postieľky s dodanými popruhmi nastaviteľná výška sedadla na 3 polohy podľa výšky dieťaťa, aby vždy pohodlne dosiahlo na zem predné výkyvné kolesá pre jednoduchší pohyb podporuje pohybové funkcie a motoriku polstrovaný sedák s pevným operadlom skladací rám umožňuje ľahké skladovanie chodítko obsahuje 6 zátok pre zvýšenie bezpečnosti a zabezpečenia detské chodítko s hracím pultom vyžaduje 2 x 1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou balenia)


 • BabyGO Chodítko Walker
  BabyGO Chodítko Walker

  chodítko je určené pre nechodiace, ale už sediaci deti, tj. cca od 6 mesiacov do max. 12 kg pultík s niekoľkými funkciami pre hranie výška sedačky 20 cm (3 výšky nastavenie sedu) mäkko polstrovaná sedačka..

  42.9 €
 • Sun Baby Detské chodítko 3in1, Pusher-musical jumper, oranžové
  Sun Baby Detské chodítko 3in1, Pusher-musical jumper, oranžové

  Toto detské chodítko sa vyznačuje niekoľkými výhodnými funkciami. Je vyrobené z kvalitného materiálu. Má gumové kolieska, teda sa nemusíte báť, že by Vám chodítko poškriabalo podlahu. Súčasťou..

  68.69 €
 • 4Baby Chodítko Steps, Red
  4Baby Chodítko Steps, Red

  Chodítko STEPS Chodítko je určené pre deti od 6-tich mesiacov do 12 kg a pomáha dieťaťu so stabilitou pri chôdzi. Je vyrobené z kvalitného plastového materiálu a má jednoduchý systém..

  41.05 €© 2018 Vybavenie Vašej domácnosti, detský tovar a hračky: Kontakt